RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Postrzelił się z nielegalnej broni

Publikacja: Sobota, 26 sierpnia (18:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ranny w udo mężczyzna zgłosił się na policję w śląskiej miejscowości Czerwionka-Leszczyny – twierdził, że napadli i postrzelili do bandyci. Okazało się jednak, że mężczyzna postrzelił się sam – w dodatku z nielegalnej broni.

Mężczyzna miał w mieszkaniu tzw. samopał oraz amunicję – wszystko to bez pozwolenia. Postrzelił się przez nieuwagę. Teraz będzie odpowiadał za nielegalne posiadanie broni, grozi mu do 8 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: