RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Policjanci wspólnikami złodziei

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj policjanci z Tarnowskich Gór współpracowali ze złodziejami samochodów – obaj zostali zatrzymani przez policyjne Biuro Spraw Wewnętrznych.

Jak donosi reporter RMF FM, są podejrzani o łapówkarstwo, wyłudzanie odszkodowań za skradzione auta, a także utrudnianie śledztw. Będą wydaleni ze służby, grozi im również do 10 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: