RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Bakterie coli w gminnym wodociągu

Publikacja: Wtorek, 20 października (09:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwa tysiące mieszkańców gminy Kornowac na Śląsku nie ma bieżącej wody. Podczas rutynowej kontroli sanepid wykrył w kanalizacji bakterie coli. Wodociąg jest teraz płukany i chlorowany. Woda dla mieszkańców dowożona jest beczkowozami.

Wczoraj sanepid przeprowadził kolejne badania. Wyniki będą znane dziś.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: