RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląscy urzędnicy będą marznąć

Publikacja: Poniedziałek, 9 lutego (09:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Grube swetry, ciepłe buty i gorąca herbata - w taki zestaw powinni zaopatrzyć się dzisiaj urzędnicy na Śląsku. Wszystko przez strajk pracowników przedsiębiorstwa ciepłowniczego.

Strajkujący nie będą dziś ogrzewać budynków urzędów miejskich między godziną 12 a 14. Chcą w ten sposób zmusić władze do zapewnienia im gwarancji zatrudnienia w czasach kryzysu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: