RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Skradziono pieniądze na zasiłki

Publikacja: Piątek, 13 stycznia (13:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

27 tysięcy złotych padło łupem bandyty w Nakle w województwie kujawsko-pomorskim. Pieniądze były przeznaczone na wypłatę zasiłków i zapomóg dla bezrobotnych w miejscowym urzędzie pracy.

Gotówkę niosła w reklamówce pracownica banku. Około 20-letni mężczyzna podbiegł do niej na ulicy, obezwładnił gazem łzawiącym, wyrwał reklamówkę i uciekł. Policja poszukuje bandyty. Zasiłki zostały wypłacone potrzebującym z opóźnieniem.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: