RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Skoki narciarskie: Tylko dwóch Polaków wystąpi w kolejnym konkursie

Aktualizacja: Wtorek, 6 stycznia (18:00)

W zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Bad Mitterndorf Polskę reprezentować będą tylko Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł. Reszta biało-czerwonej ekipy z Kamilem Stochem na czele ma w tym czasie trenować w Szczyrku.

Trener Łukasz Kruczek doszedł do wniosku, że lepiej będzie teraz parę dni poświęcić na spokojne treningi i oddelegował na mamuci obiekt Kulm tylko dwóch zawodników. Myślę, że to dobra decyzja. Zwłaszcza że niebawem odbędą się konkursy w Wiśle i Zakopanem - powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner.

Zawody w Bad Mitterndorf na mamucim obiekcie Kulm odbędą się 10-11 stycznia.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: