Zgodnie z obietnicami siemianowickich urzędników remont szkoły ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.
Siemianowiccy gimnazjaliści wrócili do szkoły
Uczniowie gimnazjum nr 4 w Siemianowicach Śląskich wrócili po tygodniu przerwy do szkoły. W budynku, przeznaczonym do kapitalnego remontu, zabezpieczono miejsca, które groziły katastrofą budowlaną.