RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siemianowiccy gimnazjaliści wrócili do szkoły

Publikacja: Poniedziałek, 25 września (11:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uczniowie gimnazjum nr 4 w Siemianowicach Śląskich wrócili po tygodniu przerwy do szkoły. W budynku, przeznaczonym do kapitalnego remontu, zabezpieczono miejsca, które groziły katastrofą budowlaną.

Zgodnie z obietnicami siemianowickich urzędników remont szkoły ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: