RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siedem osób zatruło się tlenkiem węgla

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedem osób z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiło do szpitala w Szczecinie i Policach. Jak informuje reporter RMF FM w jednym z mieszkań w Policach doszło prawdopodobnie do awarii pieca kaflowego.

Pięcioro dzieci i rodzice są na obserwacji. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Biegły z zakresu pożarnictwa sprawdza teraz jak i dlaczego ulatniał się tlenek węgla.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: