RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siatkówka: Polki awansowały do GP

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie siatkarki awansowały do przyszłorocznej edycji World Grand Prix. W decydującym o awansie meczu Polki pokonały w Warnie Azerbejdżan 3:1 (18:25, 25:23, 27:25, 25:20).

Oprócz Polski awans z turnieju w Warnie do WGP’2007 wywalczyły Holenderki, Rosjanki i Włoszki. Nasze siatkarki po raz czwarty z rzędu zagrają w tych prestiżowych rozgrywkach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: