Z Zakopanem jak informuje nasz reporter Maciej Pałahicki wieje silny wiatr, na termometrach 5 stopni powyżej zera. Mimo tego miłośnicy białego szaleństwa nie tracą nadziei, że prawdziwa zima szybko wróci:
Najzagorzalsi fani białego szaleństwa, którzy cały rok czekali aby stanąć na stoku, mogą pakować sprzęt i już teraz wybrać się na narty do Zieleńca, tam w tej chwili panują najlepsze w regionie warunki narciarskie a trasy cały czas są dośnieżane.
Nieśmiało sezon rusza też w Szklarskiej Porębie, choć narciarzom udostępniono jedynie trasę Puchatek na Szrenicy, tam pokrywa śniegu sięga 40 cm ale uwaga, śnieg jest twardy i zmrożony.