Po ogłoszeniu upadłości, do Miejskiego Rzecznika Konsumentów zgłaszają się poszkodowani, których trudno policzyć. Cały czas przychodzą kolejni ludzie, którzy opłacali rachunki.
Do biura rzecznika skierowano stażystów z Urzędu Miejskiego, by pomagali w przyjmowaniu poszkodowanych, których na terenie Szczecina są tysiące.
Okienko Kasowe było jedną z największych polskich firm przyjmujących opłaty od klientów indywidualnych. W Szczecinie było 8 takich punktów. W całym kraju czterysta.