Brązowy medalista z Sydney, w którego organizmie wykryto podczas olimpiady w Pekinie niedozwolony środek clenbuterol, podkreśla, że nigdy świadomie nie stosował dopingu. Niejeden sportowiec sądzi się w tej sprawie, z tym właśnie środkiem - mówi reporterowi RMF FM Seroczyński:
Zawodnik, bez względu na dalsze losy jego sprawy, zdecydował o zakończeniu kariery sportowej.