RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Scorpions zagra w Zabrzu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zespół Scorpions znowu zagra w Polsce. I to aż dwa koncerty. Grupa wystąpi 5 i 6 grudnia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Początkowo planowano tylko jeden występ, ale ponieważ bilety zniknęły błyskawicznie, szybko podjęto decyzję, że będzie dodatkowy koncert.

Koncert Scorpions to swego rodzaju przyjęcie urodzinowe związane z historią zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca. Data występu zbiega się bowiem z datą otwarcia tej znanej w całym kraju sali koncertowej. Na początku grudnia DMiT obchodzi swoje półwiecze.

Tagi: Zabrze

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: