RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ścięto drzewo o które rozbił się autobus.

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Historia drzewa. 2 maja 1994 roku rozbił się o nie autobus gdańskiego PKS-u. Zginęły wówczas 32 osoby – to jedna z n największych katastrof drogowych w historii naszego kraju. Stojąca przy ruchliwej drodze Gdańsk-Żukowo drzewo, przypominało o tragedii. Teraz, choć mało kto o tym wie, drzewo ścięto….. Nie wiedzą o tym nawet okoliczni mieszkańcy.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: