RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Schwarzenegger znów „wcieli” się w postać Terminatora

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Arnold Schwarzenegger, gubernator Kalifornii znowu pojawi się na ekranach kin w filmie "Terminator Ocalenie". Tym razem jednak zrobi to bez porzucania polityki i bez wielogodzinnej charakteryzacji związanej z tą rolą.

To nie efekt jego umiejętności, a specjalistów od efektów specjalnych. Mówiąc najprościej, mają oni wyciąć ujęcia Terminatora z filmu nakręconego w 1984 roku. A następnie wkleić postać do najnowszej produkcji. Oczywiście będą to, co najwyżej pojedyncze i krótkie sceny.

Sam gubernator nie ma nic przeciwko temu, bo jak podkreśla, nie ma czasu na zdjęcia do jakiegokolwiek filmu. Efekty tego wycinania i wklejania Terminatora, widzowie w amerykańskich kinach zobaczą już w maju.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: