RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Schumacher odwiedził Massę w szpitalu

Publikacja: Sobota, 1 sierpnia (15:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Michael Schumacher odwiedził w szpitalu kierowcę Formuły Jeden Felipe Massę. Brazylijczyk już tydzień leży w szpitalu po wypadku podczas wyścigu o Grand Prix Węgier. Massa został uderzony częścią bolidu, który jechał przed nim.

W przyszłym tygodniu powinien opuścić szpital. Jednak w tym sezonie nie weźmie już udziału w żadnym wyścigu. W bolidzie Ferrari zastąpi go siedmiokrotny mistrz świata Michael Schumacher.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: