RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Schronisko jest i go nie ma!

Publikacja: Poniedziałek, 10 grudnia (13:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Schronisko dla bezdomnych kotów jest, ale nie można z niego korzystać i tak już od kilku miesięcy, kiedy to otwarto je z wielką pompą. Urzędnicy lubelskiego ratusza bezradnie rozkładają ręce.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: