Schronisko jest i go nie ma!
Schronisko dla bezdomnych kotów jest, ale nie można z niego korzystać i tak już od kilku miesięcy, kiedy to otwarto je z wielką pompą. Urzędnicy lubelskiego ratusza bezradnie rozkładają ręce.
Schronisko dla bezdomnych kotów jest, ale nie można z niego korzystać i tak już od kilku miesięcy, kiedy to otwarto je z wielką pompą. Urzędnicy lubelskiego ratusza bezradnie rozkładają ręce.