RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samosąd w Dąbrowie Górniczej?

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Dąbrowie Górniczej mogło dojść do samosądu na pijanym kierowcy. Niewykluczone, że pobito go na osiedlu, gdzie jeździł. Ale policja nie wyklucza i innych hipotez. Mężczyzna, który ma zranioną głowę i twarz, leży w szpitalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: