RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samochód wjechał w pielgrzymów. 2 osoby ranne

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rozpędzone auto wjechało w grupę pielgrzymów w Stężycy na Lubelszczyźnie. Dwie młode osoby zostały ranne. Ich życiu nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 6. Kilkudziesięcioosobowa grupa maszerowała w kierunku Dęblina, gdzie miała połączyć z innymi pielgrzymami. Na wysokości jednostki wojskowej jadący polonezem mężczyzna wjechał w tłum. Poszkodowane zostały dwie 19-latki. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń. Na wszelki wypadek odwieziono je jednak do szpitala.

Sprawcą wypadku jest maszynista, który śpieszył się do pracy. Był trzeźwy. Na miejscu policjanci przesłuchują świadków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: wypadek

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: