RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samochód wjechał w grupę pieszych

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W miejscowości Pluskowęsy w Kujawsko-Pomorskiem samochód osobowy wjechał w grupę osób idących poboczem drogi. Zginęła 59-letnia kobieta. Do szpitala trafiło 4 towarzyszących jej dzieci. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne i zostały wypisane do domu.

Do zdarzenia doszło, gdy samochód osobowy wymijał idącą poboczem kobietę z dziećmi. Jadący z naprzeciwka inny samochód, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w lewo, zjechał na drugą stronę drogi i uderzył w grupkę pieszych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: