RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójstwo na stołecznym dworcu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tragedia na dworcu kolejowym Powiśle w Warszawie. Jak wynika z informacji reporterki RMF FM Kamili Biedrzyckiej, około południa mężczyzna rzucił się pod koła przejeżdżającego pociągu. Zginął na miejscu.

Wstrzymany został ruch pociągów, a składy dalekobieżne zmieniają trasy - będą poruszać się torami podmiejskimi. Opóźnienia mogą sięgnąć nawet dwóch godzin.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: