RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójstwo 14-latki z Małopolski

Publikacja: Piątek, 11 kwietnia (08:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

14-latka z Osieka w Małopolsce popełniła samobójstwo. Nastolatka powiesiła się we własnym domu. Na razie nie wiadomo, dlaczego targnęła się na swoje życie.

Jak dowiedziałam się nieoficjalnie, dziewczynka przed śmiercią zostawiła pożegnalny list. Prokuratura na razie nie ujawnia jego treści:

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: