Jak dowiedziałam się nieoficjalnie, dziewczynka przed śmiercią zostawiła pożegnalny list. Prokuratura na razie nie ujawnia jego treści:
Samobójstwo 14-latki z Małopolski
14-latka z Osieka w Małopolsce popełniła samobójstwo. Nastolatka powiesiła się we własnym domu. Na razie nie wiadomo, dlaczego targnęła się na swoje życie.