RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Salmonella w przedszkolu w Oświęcimiu

Publikacja: Wtorek, 15 września (21:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Salmonella w niepublicznym przedszkolu w Oświęcimiu. Obecność bakterii potwierdzono u dwójki dzieci. Kilkoro leży w szpitalu z podejrzeniem zakażenia. Przedszkole, do którego uczęszcza około 70 maluchów, zostało zamknięte. Sprawą zajął się sanepid.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: