RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sala Kongresowa ponownie otwarta

Publikacja: Wtorek, 11 marca (10:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sala Kongresowa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie została dopuszczona do eksploatacji. Zamknięto ją w sobotę, bo istniała obawa, że może runąć konstrukcja sufitu. Z przeprowadzonych badań technicznych wynika, iż Sala jest już bezpieczna.

Uszkodzeniu uległ pewien element ozdobny a nie konstrukcja. W związku z tym ammy salę dopuszczoną do użytkowania - powiedział Krzyszotof Markowski z zarządu Pałacu Kultury i Nauki. Zapewnił też, że wszystkie zaplanowane w Sali Kongresowej koncerty odbędą się w ustalonych terminach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: