Mieszkanie na ósmym piętrze było własnością kobiety, mężczyzna był jej sąsiadem. Policja nie wyklucza, że 52-latek wypchnął kobietę, po czym popełnił samobójstwo. Wciąż trwa ustalanie okoliczności i szczegółów zdarzenia.
Rzeszów: Śmierć po upadku z 8. piętra
56-letnia kobieta wypadła z balkonu na ósmym piętrze rzeszowskiego wieżowca. Chwilę później z tego samego balkonu wyskoczył 52-letni mężczyzna. Oboje zginęli.