RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rzeszów: Śmierć po upadku z 8. piętra

Publikacja: Niedziela, 27 sierpnia (17:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

56-letnia kobieta wypadła z balkonu na ósmym piętrze rzeszowskiego wieżowca. Chwilę później z tego samego balkonu wyskoczył 52-letni mężczyzna. Oboje zginęli.

Mieszkanie na ósmym piętrze było własnością kobiety, mężczyzna był jej sąsiadem. Policja nie wyklucza, że 52-latek wypchnął kobietę, po czym popełnił samobójstwo. Wciąż trwa ustalanie okoliczności i szczegółów zdarzenia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: