RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rzecznik praw dziecka zakażony koronawirusem

Publikacja: Czwartek, 8 kwietnia (10:28) Aktualizacja: Czwartek, 8 kwietnia (10:00)

Mam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Czuję się w miarę dobrze, na szczęście bez najgorszych objawów - poinformował w czwartek rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak.

O swojej chorobie Mikołaj Pawlak napisał na Twitterze.

Proszę, uważajcie na siebie. Życzę wszystkim dużo zdrowia i siły w tym pandemicznym czasie - dodał rzecznik praw dziecka.

Źródło: PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: