RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ryan Gosling zagra Neila Armstronga

Wtorek, 3 stycznia (19:55)

Ryan Gosling wcieli się w rolę Neila Armstronga - pierwszego człowieka, który stanął na Księżycu. Aktor pojawi się w produkcji "First Man".

Reżyserią filmu zajmie się Damien Chazelle, który pracował z Goslingiem przy filmie "La La Land". Gwiazdor rozmowy na temat roli astronauty rozpoczął już w 2015 roku. Scenariusz do obrazu napisał Josh Singer, nagrodzony Oscarem za "Spotlight".

Źródło: Cover Video/x-news

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: