RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ruszyła budowa Mostu Północnego

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rusza budowa mostu północnego w Warszawie. Pozwolenie na tę inwestycję wydał wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. Nie czekając na tę właściwą budowę postanowiliśmy - że sami wbijemy pierwszą łopatę.

W samo południe wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski przekazał prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz pozwolenie na budowę Mostu Północnego.

Zgodnie z umową prace miały się rozpocząć w dniu jej podpisania. W takim razie pierwszy byłem na miejscu uzbrojony w łopatę i dużo chęci.

A tak przebiegała dzisiejsza uroczystość na placu budowy.

Tagi: Warszawa

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: