RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rugby 7 na IE: Polacy przegrali trzeci mecz w grupie

Opracowanie: Publikacja: Poniedziałek, 26 czerwca (14:40) Aktualizacja: Poniedziałek, 26 czerwca (14:00)

Reprezentanci Polski w rugby 7 przegrali trzeci mecz w fazie grupowej turnieju rozgrywanego w ramach III Igrzysk Europejskich. Trzy porażki oznaczają, że Polacy powalczą o miejsca 9-12.

Polacy rozpoczęli udział w turnieju od przegranej 0:66 z Irlandią. Później biało-czerwoni musieli uznać wyższość Niemców (mecz zakończył się wynikiem 0:47).

Na zakończenie rywalizacji w fazie grupowej nasi reprezentanci przegrali z Włochami. Polacy wykazali się sporą walecznością, ale nie byli w stanie zdobyć punktów w spotkaniu ze znacznie bardziej doświadczoną drużyną włoską. Goście bezlitośnie wykorzystywali każdy błąd naszej kadry.

Ostatecznie reprezentacja Włoch wygrała spotkanie 50:0.

Polakom pozostała walka o miejsca 9-12.

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: