RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rotterdam wypłynie w poniedziałek

Publikacja: Piątek, 11 sierpnia (11:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Armator holenderskiej jednostki znalazł statek, który odholuje „Rotterdam” – nieoficjalnie dowiedziało się radio RMF FM. Wg naszych informacji statek, wypełniony azbestem, wypłynie w poniedziałek z Portu Północnego w Gdańsku

Straż graniczna zapowiada, że po wypłynięciu z Gdańska jednostka będzie bacznie obserwowana. Wszytsko po to, aby mieć absolutną pewność, że na dno Bałtyku nie pójdzie toksyczny ładunek - tłumaczy Tadeusz Gruchalla ze straży granicznej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: