Elektrośmieci możecie oddawać jeszcze przez 3 godziny na rogu Alei Piłsudskiego i ulicy Piotrkowskiej.
Roślina za elektrośmieci
W błyskawicznym tempie zapełnia się elektrośmieciami kontener przy ulicy Piotrkowskiej. Łodzianie chętnie pozbywają się niepotrzebnego lub popsutego sprzętu elektronicznego czy AGD. Za złom elektroniczny dostają rośliny ozdobne.