RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Roślina za elektrośmieci

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W błyskawicznym tempie zapełnia się elektrośmieciami kontener przy ulicy Piotrkowskiej. Łodzianie chętnie pozbywają się niepotrzebnego lub popsutego sprzętu elektronicznego czy AGD. Za złom elektroniczny dostają rośliny ozdobne.

Elektrośmieci możecie oddawać jeszcze przez 3 godziny na rogu Alei Piłsudskiego i ulicy Piotrkowskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: