RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Robinho: Bramki dedykuję Schusterowi

Publikacja: Czwartek, 25 października (13:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pomocnik Realu Madryt Robinho walnie przyczynił się do zwycięstwa nad Olympiakosem Pireus (4:2) w Lidze Mistrzów. Dwie bramki, które zdobył w tym meczu, zadedykował trenerowi Berndowi Schusterowi, aby udowodnić, iż nie ma pomiędzy nimi żadnego konfliktu.

Jestem zadowolony ze stylu naszej gry we wczorajszym meczu, jednak najbardziej cieszą trzy punkty - powiedział Robinho. Dwie strzelone przeze mnie bramki dedykuję Berndowi Schusterowi, w podziękowaniu za jego wiarę w moje umiejętności - dodał. Real Madryt jest liderem grupy C po trzech kolejkach spotkań.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: