Irański prezydent także rozwiewa wątpliwości. Dzisiaj nasz kraj wszedł w posiadanie technologii nuklearnej dzięki umiejętnościom naszych naukowców, nikt nam tego nie odbierze- grzmiał do tłumu prezydent Iranu Mahmud Ahmadinedżad.
Jutro po południu Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej ma przedstawić Radzie Bezpieczeństwa raport na temat irańskiego programu nuklearnego. Od niego zależą dalsze kroki, jakie zostaną podjęte przez społeczność międzynarodową w sprawie Teheranu. USA chce nałożyć na Iran sankcję nie wyklucza też inwazji militarnej.