RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rewolucja na Dworcu Centralnym w Warszawie

Publikacja: Sobota, 5 września (14:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na Dworcu Centralnym w Warszawie pojawiły się cztery automaty do sprzedaży biletów na pociągi Intercity. Niestety z urządzeń nie skorzystają na razie obcokrajowcy. Języki angielski, francuski i niemiecki pojawią się dopiero za miesiąc.

Pasażerom nie przeszkadza fakt, że można w nich płacić tylko kartą ani to, że będą sprzedawać bilety na pociągi tylko na dwa dni do przodu. Bardziej daje się we znaki to, że automaty nie działają, bo po włączeniu nastąpiła awaria:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: