Narodowy Bank Polski nie planuje wybicia dodatkowej partii bilonu. Jak mówią ekonomiści brak monet to chwilowe zjawisko i wszystko powinno wkrótce zwrócić do normy.
Reszty nie będzie
Na Dolnym Śląsku zaczęło brakować monet. To kolejny przejaw kryzysu gospodarczego. Eksperci tłumaczą, że pod koniec zeszłego roku po spektakularnych plajtach banków straciliśmy zaufanie do plastikowego pieniądza i wolimy kupować za gotówkę.
Tagi:
kryzys