RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Reszty nie będzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na Dolnym Śląsku zaczęło brakować monet. To kolejny przejaw kryzysu gospodarczego. Eksperci tłumaczą, że pod koniec zeszłego roku po spektakularnych plajtach banków straciliśmy zaufanie do plastikowego pieniądza i wolimy kupować za gotówkę.

Narodowy Bank Polski nie planuje wybicia dodatkowej partii bilonu. Jak mówią ekonomiści brak monet to chwilowe zjawisko i wszystko powinno wkrótce zwrócić do normy.

Tagi: kryzys

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: