RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Resort skarbu oskarża Osiatyńskiego

Publikacja: Piątek, 2 lutego (19:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ministerstwo skarbu oskarża Jerzego Osiatyńskiego o naruszenie kodeksu dobrych praktyk w spółkach publicznych. W ten sposób resort zareagował na rezygnację Osiatyńskiego z członkostwa w radzie nadzorczej PKO BP w dniu rozstrzygnięcia konkursu, który miał wyłonić prezesa banku.

Nie dam się sprowokować - odpowiada prof. Osiatyński. Nie chciałem się publicznie wypowiadać na temat przyczyn mojej rezygnacji, by nie szkodzić spółce i to jest wyraz mojego profesjonalizmu - stwierdził.

Osiatyński podkreślił, że jeżeli Ministerstwo Skarbu Państwa chciałoby poznać przyczyny jego rezygnacji, to chętnie by takich wyjaśnień udzielił.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: