RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Reprezentacja w kościele.

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarska reprezentacja Polski uczestniczyła we Mszy Świętej w miejscowym kościele w Bad Waltersdorf. Piłkarze modlili się w intencji piłkarskiego sukcesu a także Agaty Mróz, zmarłej w środę polskiej siatkarki. Przed ołtarzem ustawiono zdjęcie Agaty na stole przykrytym koszulką siatkarskiej reprezentacji Polski.

Obok stały dwie piłki do siatkówki. Po mszy świętej Jacek Bąk przekazał w imieniu piłkarzy kapelanowi Euro koszulkę polskiej reprezentacji z podpisami.

[obraz:3168_big.jpg::right]

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: