Jedyne co pozostaje kierowcom – to uzbroić się w cierpliwość i pamiętać, że musi być gorzej, by mogło być lepiej. Drogowcy też nie mają wątpliwości: Okopową, Aleję Solidarności i Towarową należy póki co omijać szerokim łukiem. Zaczną się problemy, ponieważ to jest jednak dosyć istotne skrzyżowanie - mówi miejski inżynier ruchu Janusz Galas:
Warszawiacy narzekają, że tramwaje codziennie jeżdżą inną trasą i ciężko w związku z tym gdziekolwiek się dostać: To jest wielki problem, codziennie jeżdżę tędy do pracy. Będzie paskudnie - skarżą się: