Już teraz aleja Wyszyńskiego, czyli część remontowanej „piątki”, to nieprzerwany sznur samochodów – informuje nasz reporter. A pojazdów będzie jeszcze więcej. Dziś bowiem zamknięty został wjazd z ulicy Marii Curie Skłodowskiej. Ponadto drogą zwężoną do jednego pasa (w obu kierunkach) przejeżdżać będą autobusy, które musza ominąć zamknięte skrzyżowanie.
Kierowcom radzimy więc omijać aleję Wyszyńskiego przez najbliższy miesiąc.