RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Remes PP: Wisła w ćwierćfinale

Publikacja: Środa, 31 października (16:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wisła Kraków pokonała GKS Tychy 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Remes Pucharu Polski. Dwie bramki dla podopiecznych Macieja Skorży zdobył Dudu, a jedną Paweł Brożek. Jedynego gola dla tyszan zdobył Łukasz Wesecki.

Mecz z Wisłą ściągnął na tyski stadion komplet publiczności. Organizatorzy sprzedali około 6 tysięcy biletów, a zapotrzebowanie było przynajmniej na 10 tysięcy. W pierwszej połowie doping był raczej mizerny i dopiero po strzeleniu bramki przez GKS, cały stadion dopingował tyszan.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: