RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Religa rozważa dymisję?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W najbliższym czasie możliwa jest zmiana na stanowisku ministra zdrowia - dowiedział się „Newsweek”. Profesor Zbigniew Religa rozważa odejście z rządu pod koniec czerwca, po przedstawieniu projektu ustawy o koszyku gwarantowanych usług i świadczeń medycznych.

Według jednego z najbliższych współpracowników ministra, decyzja o dymisji zależy od stanu zdrowia profesora, który przeszedł operację usunięcia połowy płuca z powodu nowotworu.

Kto może zastąpić Religę? Wymieniane są dwa nazwiska: obecnego wiceministra Bolesława Piechy i Tomasza Zdrojewskiego, doradcy prezydenta do spraw ochrony zdrowia – donosi tygodnik „Newsweek”.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: