RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radwańska za burtą turnieju w Nowym Jorku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska przegrała z Rosjanką Marią Kirilenko 4:6, 6:2, 4:6 w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open na twardych kortach w Nowym Jorku. Był to drugi pojedynek tych tenisistek. Poprzednio spotkały się w 2007 r. w turnieju Kremlin Cup w Moskwie, gdzie lepsza okazała się w trzech setach Polka.

W ubiegłym tygodniu Radwańska doznała kontuzji prawej dłoni - zapalenia ścięgna palca serdecznego, przez co wycofała się z turnieju WTA w New Haven. Przez weekend przeszła intensywne leczenie urazu i mogła wystąpić w US Open.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: