RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radwańska jednak zagra w elitarnym turnieju!

Publikacja: Piątek, 30 października (09:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska wystąpi w turnieju tenisistek WTA Championship (z pulą nagród 4,45 mln dol.) w Dausze. Polka zastąpiła kontuzjowaną Rosjankę Wierę Zwonariewą. W piątkowym meczu grupy białej spotka się z Białorusinką Wiktorią Azarenką.

Powtórzyła się sytuacja sprzed roku, kiedy Radwańska była też rezerwową, ale ze względu na uraz jednej z zawodniczek wystąpiła w ostatnim spotkaniu grupowym - w dwóch setach pokonała Rosjankę Swietłanę Kuzniecową.

W tegorocznej edycji pierwszą rezerwową była Zwonariewa, która zastąpiła rodaczkę Dinarę Safinę (kontuzja pleców). Po czwartkowej przegranej z Dunką polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki także Zwonariewa zgłosiła uraz prawej kostki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: tenis

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: