RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radom: Kupili sobie licencjat

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

34 byłych studentów wydziału wychowania fizycznego Politechniki Radomskiej oskarżonych o wyłudzenie tytułu licencjata. Prokuratura ustaliła, że studenci kupili prace u pani doktor ze swojego wydziału. Płacili od 100 do 450 złotych.

Z informacji reportera RMF wynika, że część studentów uczy obecnie WF-u w szkołach. Grozi im do trzech lat więzienia i zwolnienie z pracy, gdy stracą swoje tytuły.

Pomocna pani doktor Olena B. - Ukrainka poszukiwana jest listem gończym...

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: