RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przywrócono zasilanie na Warmii i Mazurach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieszkańcy z okolic Nidzicy na Warmii i Mazurach mają już prąd. Udało się przywrócić zasilanie, które od wczoraj nie docierało do stu gospodarstw. Z linii energetycznych usunięto drzewa, które zawaliły się pod ciężarem mokrego śniegu.

Naprawienie szkód było trudne i pracochłonne, ponieważ z powodu zasp śnieżnych energetycy nie mogli początkowo dojechać do linii położonych w lasach.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: