RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przymusowa jazda na gapę komunikacją miejską

Autor: Publikacja: Niedziela, 12 kwietnia (11:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeżeli jest gościem w Łodzi i chcesz skorzystać z komunikacji miejskiej, to w dzień świąteczny będziesz mieć problem. - Problem z kupnem biletów jednorazowych. Większość kiosków jest dziś zamkniętych, a kierowcy autobusów i motorniczowie tramwajów, choć powinni sprzedawać bilety, to nie zawsze to robią.

Pozostaje zdać się na życzliwość tych, którzy mają więcej biletów i mogą je odsprzedać. Jazdy na gapę nie polecam - zwłaszcza dziś - bo kontrolerzy właśnie na takich gapowiczów zwykle liczą.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: