RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przyczepa wjechała w dzieci na przystanku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięcioro dzieci w wieku od 8 do 14 lat trafiło do szpitala, po tym jak od jadącej ciężarówki na tarsie Konin-Łódź odczepiła się przyczepa i wjechała w przystanek, na którym dzieci czekały na szkolny autobus.

Siła uderzenia była tak duża, że murowana wiata zawaliła się. Policja wyjaśnia teraz jak doszło do tego groźnego wypadku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: