RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przejęte narkotyki

Autor: Publikacja: Środa, 5 marca (16:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Narkotyki przejęte przez Centralne Biuro Śledcze na Śląsku. Warte są około pół miliona złotych. To efekt długiego śledztwa prowadzonego w sprawie handlu i przemytu narkotyków na południu Polski.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: