RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przed policją… do lasu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkudziesięciu robotników drogowych w panice uciekło przed policją do lasu. Takie sceny rozegrały się na budowie trasy numer 22 za Elblągiem w Warmińsko-Mazurskiem. Policję wezwali okoliczni mieszkańcy, którzy twierdzili, że robotnicy piją alkohol.

Na widok radiowozu wszyscy drogowcy zaczęli uciekać do lasu. Policjanci dogonili trzech. Przebadali ich alkomatem i okazało się, że byli pijani. Funkcjonariusze kontrolowali budowę przez dwie godziny. Do ich wyjazdu żaden z robotników nie wyszedł już z lasu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: policja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: