RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prząda: Współpracowałem z WSI

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były szef "Teleexpressu" Sławomir Prząda przyznał się do współpracy z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi.

Prząda oświadczył, że w połowie lat 90. przygotowywał dla WSI analizę rynku mediów - analizował materiały z telewizji zagranicznych lub specjalistycznej prasy zagranicznej dotyczące obronności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: